Noteikumi

Pirkuma līgums

1.      Vispārējie noteikumi

Noteikumi attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti SIA "FERAMAGUS" interneta veikalā petplanet.lv, turpmāk tekstā - Pārdevējs. Veicot pasūtījumu, preču Pircējs apliecina to, ka pilnībā piekrīt Pārdevēja pirkšanas līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot.

 2.      Pasūtījuma veikšana

2.1.Darbības, kas jāveic, lai realizētu preču pasūtījumu petplanet.lv interneta veikalā:

Pircējs izvēlas preci.

Pircējs atzīmē daudzumu, izvēloties preces svaru, kur tas iespējams

Pircējs nospiež pogu „Pievienot grozam”. Pirkuma grozā var veikt izmaiņas, ja Pircējs pārdomājis vai izvēlējies kādu citu produktu no Pārdevēja piedāvājuma.

Kad izvēle pabeigta, tad Pircējs spiež pogu „Veikt pasūtījumu” un seko turpmākām norādēm.

Pircējs norāda preces saņemšanas veidu. Iespējams izvēlēties šādus piegādes veidus:

saņemt izvēlēto preci Pārdevēja veikalāos Rīgā, Jelgavā vai Talsos(Veikalu sarakstu un darba laiku skatiīt sadaļā "Veikali")

saņemt izvēlētajā Omniva pakomātā visā Latvijas teritorijā

saņemt ar kurjeru visā Latvijas teritorijā (piegāžu grafiks norādīts sadaļā „Piegāde“;apmaksas veidu:

maksājums ar karti

maksājums ar pārskaitījumu

Pircējs norāda savu kontaktinformāciju.

Izlasa un apstiprina, ka piekrīt Pirkšanas līguma noteikumiem un spiež pogu „Veikt Pasūtījumu”.

Pārdevējs saņem Pircēja pasūtījumu. Pircēja norādītajā e-pastā.

1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas Pircējs saņem e-pastu ar informāciju par veikto pasūtījumu, kur iekļauta izvēlētā prece un tās cena, kā arī piegādes veids un piegādes cena;

Ja Pircējs izvēlējies

kā apmaksas veidu Bankas pārskaitījumu, Pircējs apmaksā rēķinu, pārskaitot rēķinā norādīto summu uz Pārdevēja kontu bankā. Pēc maksājuma saņemšanas, Pārdevējs paziņo Pircējam par preces piegādi nosūtot vēstuli uz Pircēja norādīto e-pastu.

3. Norēķinu kārtība, pasūtījuma izpildes termiņš, piegāde un saņemšana 

3.1. Visas cenas petplanet.lv interneta veikalā ir uzrādītas Euro (EUR) ar pievienotās vērtības nodokli. Preces cenā nav iekļautas preces piegādes izmaksas.

3.2. Cenas, kas norādītas pie preces var tikt mainītas pēc  Pārdevēja ieskatiem, par to iepriekš nebrīdinot pircējus. Pasūtītas, bet neapmaksātas preces cena ir spēkā 5 darba dienas.

3.3. Maksa par pasūtījuma piegādi Latvijas teritorijā, ja pasūtījuma summa ir mazāka par 50.00 EUR, ir noteikta attiecīgi, kāda veida piegādi Pircējs ir izvēlējies.

3.4. Maksa par pasūtījuma piegādi tiek pieskaitīta rēķinā preču kopējai summai.

3.5. Bezmaksas piegāde attiecināma uz pasūtījumime, kas lielāki par 50.00 EUR jeb jebkuram pasūtījumam, ko Pircējs izvēlas saņemt  Pārdevēja veikalos Rīgā, Jelgavā vai Talsos(Veikalu sarakstu un darba laiku skatiīt sadaļā "Veikali")

3.6. Ja Klients izvēlējies saņemt preci sevis izvēlētā adresē, tad prece tiek piegādāta 1 līdz 3 darba dienu laikā no brīža, kad Pircējs veicis pasūtījumu, samaksājot par preci.


4. Pasūtījuma atcelšanas, atteikšanās no preces/pakalpojuma un pirkuma atmaksas kārtība.

4.1. Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas brīža izteikt pretenzijas par preces atbilstību līgumam, tās kvalitāti rakstiskā veidā nosūtot iesniegumu uz epastu info@feramaguslv .  

4.2. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, rakstiskā veidā nosūtot iesniegumu uz info@feramagus.lv. Pircējs apņemas 7 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma iesniegšanas nosūtīt preci pilnā komplektācijā atpakaļ Pārdevējam uz adresi Egļu iela 4, Talsi, LV-3201. Atteikšanās gadījumā aicinām Pircēju nosūtīt preci atpakaļ nesabojātā un neatvērtā oriģinālajā iepakojumā.

4.3. Pārdevējs izskata Pircēja iesniegumu par atteikšanos no pirkuma, saņem atpakaļ nosūtīto preci. Ja Prece ir neatvērta un nav tikusi lietota/bojāta, Pārdevējs atmaksā Pircējam preces vērtību 30 dienu laikā. Summa tiek atgriezta uz klienta maksājumu kontu, no kura veikta apmaksa.

4.4. Pircējs piekrīt, ka Pārdevējam ir tiesības izteikt pretenzijas un saņemt kompensāciju, ja Pircējs, izmantojot atteikuma tiesības, nav saudzīgi ar pienācīgu rūpību izturēties pret atpakaļ nosūtīto preci.

5. Noslēguma noteikumi.

5.1. Pircējs apliecina savu piekrišanu pirkuma līguma nosacījumiem, veicot atzīmi lauciņā „Es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem“, pirms pasūtījuma izdarīšanas.

5.1.1 Pircējs apliecina savu piekrišanu sāņemt jaunumus un akcijas no SIA "FERAMAGUS", veicot atzīmi lauciņā „Es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem“

5.2. Pircējam ir tiesības izdrukāt līgumu pirms pasūtījuma veikšanas un uzglābāt to drukātā veidā vai lejuplādējot to savā datorā un uzglabāt elektroniski.

5.3. Pircēja un Pārdevēja attiecības, kas nav atrunātas šajā līgumā, regulē Latvijas Republikas tiesiskie akti.

5.4. Līgums stājas spēkā tā apstiprināšanas brīdī no Pircēja puses un ir spēkā līdz pušu saistību pilnīgai izpildei.

5.5. Strīdi par līguma izpildīšanu tiek risināti pārrunu ceļā. Visi strīdi, nesaskaņas un prasības, kas izriet vai skar šo līgumu, kuri nav noregulēti starp Pusēm pārrunu ceļā, tiks izšķirti atbilstoši LR likumiem tiesā.

PIRKUMA LĪGUMS

Pirkšanas noteikumi

Lai izslēgtu domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos  SIA "FERAMAGUS",  reģ.Nr. 41203056332 (turpmāk tekstā - petplanet.lv) piedāvāto preču pirkšanas noteikumus.


1.    Tā kā petplanet.lv piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2.    petplanet.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3.    Norādītas cenas ir spēka tikai pasūtot preces internetā vai pa tālruni.

4.    Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot vienu no internetbankām (Swedbank, Citadele, SEB), kā arī ar norēķinu karti tiešsaitē.

5.    Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

6.    Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no četriem pasūtījumu saņemšanas veidiem: 
-    bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta vienā no 4 petplanet.lv veikaliem; 
-    ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta Omniva pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem
-    kurjera piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. 
Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots atsevišķi, apstiprinot pasūtījumu pa telefonu.


7.    Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8.    Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. petplanet.lvv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā, t.sk. ja dzīvnieku pārtikas iepakojums ir atvērts. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: info@petplanet.lv vai pa tālruni: +371 20110009, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

9.    Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkreto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

10.    Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.631 „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

11.    Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

12.    Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA KILA saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

13.    Mārketinga aktivitātes:

13.1. petplanet.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

13.2. Atsevišķos gadījumos petplanet.lv var piešķirt saviem klientiem atlaides.

13.3. petplanet.lv ir tiesības bez brīdinājuma mainīt petplanet.lv atlaides summu.

13.4. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā petplanet.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu un sms no petplanet.lv.

14. Privātums

14.1.Visi Interneta veikalā ievadītie un/vai Sabiedrībai nodotie Pircēja personas dati un personas identifikācijas kodi tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

14.2. Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu un/vai piesakoties klienta kartei, Pircējs izsaka piekrišanu, ka Sabiedrība veic attiecīgā Pircēja personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.
14.3. Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība.
14.4. Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes mērķis – informēšana par aktualitātēm, pasūtījumu noformēšana, Preču pārdošana un piegāde.
14.5. Sabiedrībai ir tiesības ar e-pasta un īsziņu starpniecību informēt Pircējus (tai skaitā Klienta karšu lietotājus) par dažāda veida ar Interneta veikalu un Sabiedrību saistītām aktualitātēm.

14.6. Pircējam ir tiesības Interneta veikalā pašam pievienot, labot vai dzēst par sevi norādītos datus.
14.7. Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu, Pircējs apliecina, ka ir informēts un piekrīt savu personas datu nodošanai personas datu operatoram, kas Sabiedrības vārdā nodrošina pakalpojumu izpildi (piemēram, Preču piegādātājam un kurjeram).

15. Interneta veikals petplanet.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.
Pircējam ir tiesības jebkurā laikā atteikties no paziņojumu saņemšanas, nosūtot par to Sabiedrībai informāciju uz e-pastu info@petplanet.lv.

ATTEIKUMA TIESĪBAS


1.    Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā petplenet.lv, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma. Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu"nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

2.     „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu. petplenet.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu, t.sk. ja dzīvnieku pārtikas iepakojums ir atvērts.

3.    Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm.  Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).


4.    Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

5.    Lai vienotos par preces atgriešanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt un nosūtīt mums  Atteikuma veidlapu.

6.    Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.

7.    Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

8.    Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam petplenet.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals petplenet.lv atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

9.    Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas no 2016.gada 1.janvāra tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma„ normām (Grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā – spēkā no 01.01.2016.), Patērētāju ārpustiesas strīdu risinātāju likums (spēkā no 09.07.2015.).

10.    Lai izmantotu atteikuma tiesības lūdzu informējiet SIA „FERAMAGUS”, adrese Egļu iela 4, Talsi, LV-3201 tel. +371 20111009, e-pasts: info@petplenet.lv par lēmumu atteikties no distances līguma. 

11.  Detalizētāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs variet iegūt šeit, vai arī šajā saitē: http://www.ptac.gov.lv/

PIEGĀDE

BEZMAKSAS PIEGĀDE 

BEZMAKSAS piegāde uz Petplanet.lv veikaliem Latvijā.

Veikalu adreses:

Talsi

Rīga

Rīga

Jelgava

Preces maksimālais svars – bez ierobežojumiem;

Preces izmērs – bez ierobežojumiem;

Prece jāizņem 7 dienu laikā pēc tam, kad Petplanet.lv konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir gatavs izsniegšanai Jūsu izvēlētajā veikalā. 

 

EKONOMISKĀ PIEGĀDE OMNIVA AR PAKOMĀTU

Piegāde uz 86 Omniva pakomātiem  visā Latvijā

Preces apmaksas veids – priekšapmaksa (internetbanka vai norēķinu karte);

Preces maksimālais svars - 30 kg;

Preces izmēra ierobežojumi (Platums x Garums x Augstums) - Lielais skapītis: 38 x 64 x 41cm; Vidējais skapītis: 38 x 64 x 19cm; Mazais skapītis: 38 x 64 x 8cm;

Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā Omniva saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu pakas izņemšanai, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 6 dienu laikā.

Pasūtījuma summa-nav ierobežojumu

Piegādes cena-atkarībā no preču svara

 

PIEGĀDE AR KURJERU

 

Piegāde līdz durvīm uz jebkuru vietu Latvijā.

Piegāde piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. 

Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad  klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Preces apmaksas veids – priekšapmaksa (ipriekšapmaksas rēķins);

Preces maksimālais svars – bez ierobežojumiem;

Preces izmērs – bez ierobežojumiem;

Pirms preces pieņemšanas un parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Pasūtījuma summa-nav ierobežojumu

Piegādes cena-atkarībā no preču svara

 

Pārdevēja rekvizīti. 

SIA „FERAMAGUS“

PVN reģ. Nr. LV41203056332

Adrese: 4. Maija iela 5, Talsi, LV-3201

Tālr.: +371 20111009

e-pasts: info@feramagus.lv

MŪSU VEIKALI