Aksesuāri Vārtiņi / režģi Vārtiņi

Vārtiņi

Grozs
0
85 €

Telpu atdalītājs suņu barjera neļauj jūsu sunim iekļūt ierobežotās vietās.Uzstādīšana ir ļoti vienkārša un neprasa urbšanu.Režģi iespējams regulēt atsevišķi; tas spēj bloķēt ejas no 75 līdz 84 cm platumā. Durvju atvēršanas leņķis: 90 ° Sienas stiprinājumu gredzenu diam Ø 4 cm iekļauti. Attālums starp režģa stieņiem ir 5,3 cm. Krāsa: gaiši brūna. Materiāls: metāls. Rokturis: plastmasa. Izmēri:augstums 107 cm, platums regulējams 75 - 84 cm

Jūsu suns nedrīkst iekļūt telpās, kamēr ,piemēram, tavam kaķim, kucēnam vai citiem maziem mājdzīvniekiem nav aizliegts iekļut telpā? 
Divvirzienu veramas drošības durvis ar dubulto atslēgu nodrošina vieglu piekļuvi iežogotajām zonām. Turklāt iebūvētās mazās durvis ( 17 x  28 cm) ir veidotas tā, lai kaķi, kucēni un citi  mazie mājdzīvnieki bez grūtībām var viegli iekļūt telpā, kas ir nožogota. Šīs mazās durvis var atsevišķi aizvērt vai atvērt. Uzstādīšana ir ļoti vienkārša un neprasa urbšanu.
Iespēja regulēt platumu no 75 līdz 84 cm. Ja jums ir nepieciešams noslēgt plāšāku vietu, tad var iegādāties atsevišķu pagarinātāju max līdz 93 cm.
 Izmēri 75 – 84 cm  
Augstums 107 cm  

MŪSU VEIKALI