Aksesuāri Rotaļlietas Pūlleris sunim

  • Pūlleris sunim

Pūlleris sunim

IZPĀRDOTS
Grozs
0
Pūlleris sunim 28 cm
20 €

PULLER suņiem

Piedāvājam Jums iepazīties ar PULLER, kas ir patentēta rotaļlieta un nodarbību inventārs, lai varētu ikdienas rotaļas ar savu suni padarīt interesantākas un atraktīvākas. Šī rotaļlieta veicina mūsu mīluļu fizisko un psiholoģisko attīstību, kā arī uzlabo kontaktu ar saimnieku. Piedevām, PULLER piemīt vēl vairākas būtiskas īpašības:

 

PULLER IR KOŠS – Pateicoties koši violetajai krāsai, šī rotaļlieta būs lieliski pamanāma kā zālē, tā arī smiltīs un uz asfalta. Jums nebūs problēmu to ieraudzīt ne vasarā ūdenī, ne ziemā sniegā. Daudziem suņu saimniekiem PULLER ir kļuvis par vienīgo rotaļlietu, kuru tā arī nekad nav izdevies pazaudēt.

 

PULLER IR ELASTĪGS - Rotaļlietas īpašais sastāvs nodrošina, ka tā nekad netraumēs jūsu mīluļa zobus un smaganas. Zobi maigi iespiežas rotaļlietas materiālā un suņiem šāds efekts ir ļoti patīkams. Turklāt PULLER ilgstoši saglabā savu formu un īpašības.

 

PULLER NESMIRD – atšķirībā no daudzām Ķīnā (un arī citur) ražotām suņiem domātām rotaļlietām, PULLER ir bez specifiskas smakas, kura atturētu suņus vai to saimniekus no rotaļāšanās.

 

PULLER IR OPTIMĀLS SVARS - šī rotaļlieta ir izgatavota, ņemot vērā, ka ne visi suņu saimnieki ir fiziski ļoti labi attīstīti. Tādēļ PULLER ir iespējami viegls. Īpaši piemērota šī rotaļlieta ir pastaigām un rotaļām ziemā, jo ripo pa sniega virskārtu, nevis ierokas kupenu dziļumā. Daudzi saimnieki arī ir atzinuši, ka ir ļoti ērti doties pastaigā, PULLER uzvelkot sunim uz kakla un tādā veidā atbrīvojot sev rokas no rotaļlietu nešanas.

 

PULLER PELD – domājams, nevienam atbildīgam saimniekam vairs nav jāpaksaidro, cik noderīga suņa attīstībai ir peldēšana. Bet PULLER ir ideāli piemērots rotaļām ūdenī, jo tas labi peld un ir viegli ieraugāms.

 

PULLER RIPO – saimnieka aizmests, PULLER lieliski ripo, kas sunim rada papildus interesi un lielāku azartu rotaļlietu noķert.

 

PULLER komplekts sastāv no diviem priekšmetiem. Ar tādu pieeju ievērojami paaugstinās treniņa intensitāte, kad īsā laika posmā suns saņem visu nepieciešamo slodzi. Piedevām suns atrodas pastāvīgā kontaktā ar saimnieku un pierod pārslēgties no viena priekšmeta uz otru (vai no viena uzdevuma uz otru), kas dod spēcīgu pamatu jebkurai tālākai apmācībai.

 

JĀŅEM VĒRĀ! Vienmēr gan jāatceras, ka PULLER nav paredzēts suņu patstāvīgām rotaļām vai arī „stiepšanās" spēli divu suņu starpā. Šis ir nopietns treniņu aprīkojums, tādēļ paredzēts lietošanai tikai ciešā suņa un cilvēka sadarbībā.

MŪSU VEIKALI